Szapet

törzstag

Eddig csak néztem, most már kezdek látni is :)
Lakóhely: Székesfehérvár
Utoljára itt járt: a napokban
Regisztráció: 2018.03.18. 00:14

Legutolsó események
04.05. 22:47

1 új fotót töltöttem a "Csend" műlaphoz
03.23. 21:10

6 új fotót töltöttem a "Volán Elektronika-embléma" műlaphoz
03.08. 20:24

1 új fotót töltöttem az "Éneklők" műlaphoz
02.28. 22:58

1 új fotót töltöttem a "Szovjet hősi emlékmű" műlaphoz
02.28. 22:56

1 új fotót töltöttem a "Szovjet hősi emlékmű" műlaphoz
02.28. 22:47

1 új fotót töltöttem a "Színes plasztikus mázas samottképek" műlaphoz
02.28. 22:45

1 új fotót töltöttem az "Ülő lány" műlaphoz
02.28. 22:43

1 új fotót töltöttem az "Ülő lány" műlaphoz
02.28. 22:41

1 új fotót töltöttem a "Pénz és építés" műlaphoz
02.28. 22:38

1 új fotót töltöttem a "János vitéz kerámiafal" műlaphoz
02.14. 18:21

1 új fotót töltöttem a "Dombormű" műlaphoz
25.12.21. 10:18

1 új fotót töltöttem a "Ybl Miklós" műlaphoz
25.12.05. 10:33

1 új fotót töltöttem az "Atlasz" műlaphoz
25.12.05. 10:10

1 új fotót töltöttem az "Atlasz" műlaphoz
25.12.05. 10:02

6 új fotót töltöttem az "Atlasz" műlaphoz
25.12.05. 09:55

6 új fotót töltöttem az "Atlasz" műlaphoz
25.10.29. 22:30

1 új fotót töltöttem az "Ezeréves Fehérvár" műlaphoz
25.10.23. 23:38

1 új fotót töltöttem az "Ollós nő" műlaphoz
25.10.22. 23:19

1 új fotót töltöttem a "Pillérburkolat" műlaphoz
25.10.22. 22:50

1 új fotót töltöttem a "Falikerámia" műlaphoz
25.10.22. 22:46

1 új fotót töltöttem a "Falikerámia" műlaphoz
25.10.09. 21:50

1 új fotót töltöttem a "Táncoló lány" műlaphoz
25.10.05. 22:57

1 új fotót töltöttem a "János vitéz kerámiafal" műlaphoz
25.10.02. 21:30

9 új fotót töltöttem a "Falikép" műlaphoz
25.09.21. 12:01

5 új fotót töltöttem a "Fekvő nő" műlaphoz
25.09.21. 11:59

5 új fotót töltöttem a "Fekvő nő" műlaphoz
25.08.19. 22:23

4 új fotót töltöttem a "Faintarzia kompozíció" műlaphoz
25.06.11. 10:35

Új fotót töltöttem Schwalm László adatlapjára
25.03.22. 07:47

1 új fotót töltöttem az "A Magyar vitéz" műlaphoz
25.02.16. 09:43

1 új fotót töltöttem a "Színház" műlaphoz